دو عامل سن و تحصیلات چه تاثیری در موفقیت در بورس دارند؟ + ویدیو

آیا سن تاثیری در موفقیت در بورس بورسی دارد؟ احتمالا می پرسید چه سنی برای ورود به بازار بورس مناسب است؟ شاید جوان 20 و چند ساله را بشناسیم که در این بازار بسیار حرفه ای عمل می کند.

به یاد داشته باشید آن چه وی را موفق ساخته، سن نیست، بلکه احتمالا این جوان روحیه ریسک پذیری را با علم و مطالعه زیاد همراه ساخته است. از طرفی دیگر فردی 60 و چند ساله را می بینیم که به ثروت زیادی در بازار بورس دست یافته است.

این فرد نیز توانسته تجربه و سواد خود در این بازار را با قبول ریسک های همراه آن، به سرمایه خود پیوند زده و به عدد بزرگی از ثروت دست یابد.

بنابراین مهم نیست که در چه سنی قرار داشته باشید، مهم آموزش، مطالعه و تحلیل دست در بازار است. به علاوه شما باید قدرت شکست و تحمل ریسک های ناشی از سرمایه گذاری را داشته باشید.

درست به همین دلیل است که همیشه کارشناسان توصیه می کنند که هرگز تمام سرمایه خود را به بازار بورس وارد نکنید و حتما ضریبی از شکست را در نظر داشته باشید.

 

 

آیا برای موفقیت در بورس، به تحصیلات عالی نیاز است؟

به طور پایه ای تنها دارا بودن سواد خواندن و نوشتن در حد کافی، برای ورود به بازار بورس کفایت می کند. به این معنا که لازم است شما قادر به خواندن و نوشتن و انجام محاسبات ریاضی پایه ای باشید.

اما در نظر داشته باشید که جهت دریافت کد معاملات آنلاین و برخط، باید حتما حداقل مدرک دیپلم را داشته باشید. از سمتی دیگر شاید داشتن تحصیلات در رشته های مرتبط با اقتصاد، بتوان در موفقیت در بازار بورس، موثر باشد.

اما لازم به یادآوری است که داشتن مطالعات و آموزش های مستقل در باب بازار بورس و معاملات آن، می تواند بارها موثرتر از تحصیلات عالی باشد.

بنابراین داشتن تحصیلات مرتبط، به حتم موثر است، اما نداشتن آن نیز نمی توان مانعی در راه رسیدن به موفقیت در معاملات این بازار باشد. با این حساب اگر دارای تحصیلات مرتبط نیستید، به هیچ وجه مایوس نشده و حتما برای موفقیت در سرمایه گذاری خود، به یادگیری تحلیل های بورس بپردازید.

 

ویدئوی آموزشی بورس در مورد تاثیر سن و موفقیت در بورس

 

تجربیات یک بورسی

حقوقی ها چگونه شما را فریب می دهند؟ (دریافت سیگنال از خرید و فروش حقوقی)

این نوع فروش حقوقی مهم نیست!

بعضا ما مشاهده می نماییم سهمی بر فرض مثال ۳۰% افت داشته و نفس های آخر خود را سپری میکند. در همین حین یک حقوقی، فروش های آبشاری خود را شروع می نماید. حال بایستی سوال کرد که آیا این فروش، نشانه بدی است؟

جواب خیر می باشد. بطور مثال فروش حقوقی می تواند دستوری باشد و مثلا در انتهای مال برای تامین حقوق پرسنل درحال فروش است.

 

این نوع خرید حقوقی بسیار خطرناک است!

در بخش خرید نیز همه خریدهای حقوقی نشانه خوبی به شمار نمی رود. بطور مثال بعضی از اوقات کد های خاص حقیقی که در سود هستند، با هماهنگی تعدادی زیادی از سهم خود را به کد حقوقی می فروشند. بعد از این فروش قیمت سهم بشدت کاهش می یابد. در واقع این نوع خرید حقوقی نوعی فرصت خروج محسوب می شود.

 

فریب حقوقی ها را نخورید!

با ارائه مثال های بالا متوجه شدیم که لزوما هر خرید حقوقی نشانه خوب و هر فروش حقوقی نشانه بدی نیست. با دانستن نکاتی که در فایل زیر گفته ایم(همراه با مثال های واقعی و متعددی)، دیگر هرگز فریب حقوقی ها را نخورده و ضرر نخواهید کرد. نکاتی که در جایی گفته نمی شود.

 

در این فایل چه تجربیاتی نوشته شده ؟

 1. توضیحات کلی در مورد حقوقی های بورس
 2. حقوقی سهم شما خوب است یا بد؟ نحوه تشخیص با مثال
 3. حقوقی سهم شما چقدر قدرت دارد ؟ (ضعیف است یا قوی) با مثال
 4. دستکاری نسبت ها توسط حقوقی با ارائه مثال های متعدد
 5. چرا حقوقی ها بعد از سقوط سهم باز فروشنده هستند؟
 6. کدام نوع خرید حقوقی باعث افزایش قیمت سهم می شود؟ با مثال های واقعی و متعدد
 7. آموزش با مثال و ساده تحلیل حرفه ای با استفاده از نوع خرید و فروش حقیقی ها
 8. در چه مواقعی فروش حقوقی منجر به کاهش قیمت سهم نمی شود؟
 9. با کدام نوع خرید حقوقی ما هم باید بخریم ؟ با مثال واقعی
 10. با کدام نوع فروش حقوقی ما هم باید بفروشیم؟ با مثال واقعی
 11. بررسی چند سهم که بدترین و بهترین حقوقی ها را دارند

 

این فایل بر اساس تجربیات سه حقوقی مطرح بازار نوشته شده است !
 • تعداد صفحات : 60 صفحه همراه با عکس، نمودار، جدول و …
 • قیمت : 15,500 تومان

 

 • پشتیبانی در صورت هر گونه مشکل در تلگرام : @wiki55

بعد از مطالعه این فایل می توانید کلیه رفتارهای حقوقی را متوجه شوید. با دانستن این نکات تا حد زیادی از ضررهای شما در بورس کاسته خواهد شد.

 

 

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *