سهام عدالت و هر آن چیزی که باید از ورود آن به بورس بدانیم + ویدیو

ورود سهام عدالت به بازار بورس، اتفاق جدیدی است که به زودی رخ خواهد افتاد و به این شکل می توانیم بورس ایران را بزرگترین بورس جهان با این تعداد سهامدار بدانیم.

 

سهام عدالت چیست؟

همان طور که می دانید عده ای از هموطنان پیش از این برای این سهام ثبت نام کرده و سود آن را نیز دریافت کرده اند. در حال حاضر هر سهم عدالت معادل یک میلیون تومان، به اندازه نزدیک به 10 میلیون تومان ارزش دارد و با ورود این سهامی بزرگ به بازار بورس، تحول بزرگی ایجاد خواهد شد. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد این سهام و عرضه آن در بازار بورس بیشتر بدانیم.

سهام عدالت

سهام عدالت بخشی از سهام شرکت ها و موسسات دولتی خاص است که به اقشار کم درآمد جامعه تخصیص یافته است. دولت نهم این طرح را به اجرا درآورده و باید از آن به نوعی تحت عنوان حمایتی از دهک های پایین جامعه یاد کنیم.

 

 

 

چه کسانی سهام عدالت می گیرند؟

مشمولان این سهام مددجویان کمیته امداد امام، مددجویان بهزیستی، روستاییان، عشایر، کارگران فصلی ساختمان ها، خبرنگاران، زنان سرپرست خانوار، خادمان مساجد، طلاب، بازنشستگان دولتی، کارمندان دستگاه های دولتی، بازنشستگان کشوری و لشکری هستند.

 

ویدیو آموزشی سهام عدالت

 

 

ارزش سهام عدالت چقدر است؟

سهام اختصاص یافته به افراد معمولی 530 هزار تومان بوده و افرادی که تحت پوش کمیته امداد امام خمینی یا بهزیستی و … بوده اند، به اندازه 1 میلیون تومان سهام دریافت کرده اند.

ارزش سهام تخصیص یافته در زمان فعلی نیز برای افراد عادی نزدیک به 5 میلیون تومان و برای آن هایی که سهام 1 میلیون تومانی داشتند، معادل 10 میلیون تومان است.

 

 

 

عرضه سهام عدالت در بازار بورس

سرانجام جهش بزرگ این سهام در سکوی پرتاب قرار گرفته و طبق چیزی که اعلام شده است، به زودی این سهام در قالب شرکت های سرمایه گذاری استانی یا مدیریت مستقیم مالکان آن، به بازار بورس وارد خواهند شد (چیزی در حدود یک ماه از زمان فعلی). این موقعیت قابل توجهی در بازار سرمایه ایجاد کرده و می تواند جریان نقدینگی و معاملات را به شدت بالا ببرد.

به گفته رئیس سازمان خصوصی سازی، مردم یک ماه (از 10ام اردیبهشت ماه سال 99 تا 10ام خرداد ماه سال 99) وقت در اختیار دارند تا تصمیم بگیرد که آیا می خواهند مدیریت سهام خود را به طور مستقیم داشته باشند یا خیر. در حقیقت پس از وارد کردن سهام عدالت به بازار بورس، دو روش پیش رو خواهد بود: مدیریت مستقیم یا مدیریت غیرمستقیم.

سایت سهام عدالت : https://www.samanese.ir/

 

 

تجربیات یک بورسی

حقوقی ها چگونه شما را فریب می دهند؟ (دریافت سیگنال از خرید و فروش حقوقی)

این نوع فروش حقوقی مهم نیست!

بعضا ما مشاهده می نماییم سهمی بر فرض مثال ۳۰% افت داشته و نفس های آخر خود را سپری میکند. در همین حین یک حقوقی، فروش های آبشاری خود را شروع می نماید. حال بایستی سوال کرد که آیا این فروش، نشانه بدی است؟

جواب خیر می باشد. بطور مثال فروش حقوقی می تواند دستوری باشد و مثلا در انتهای مال برای تامین حقوق پرسنل درحال فروش است.

 

این نوع خرید حقوقی بسیار خطرناک است!

در بخش خرید نیز همه خریدهای حقوقی نشانه خوبی به شمار نمی رود. بطور مثال بعضی از اوقات کد های خاص حقیقی که در سود هستند، با هماهنگی تعدادی زیادی از سهم خود را به کد حقوقی می فروشند. بعد از این فروش قیمت سهم بشدت کاهش می یابد. در واقع این نوع خرید حقوقی نوعی فرصت خروج محسوب می شود.

 

فریب حقوقی ها را نخورید!

با ارائه مثال های بالا متوجه شدیم که لزوما هر خرید حقوقی نشانه خوب و هر فروش حقوقی نشانه بدی نیست. با دانستن نکاتی که در فایل زیر گفته ایم(همراه با مثال های واقعی و متعددی)، دیگر هرگز فریب حقوقی ها را نخورده و ضرر نخواهید کرد. نکاتی که در جایی گفته نمی شود.

 

در این فایل چه تجربیاتی نوشته شده ؟

 1. توضیحات کلی در مورد حقوقی های بورس
 2. حقوقی سهم شما خوب است یا بد؟ نحوه تشخیص با مثال
 3. حقوقی سهم شما چقدر قدرت دارد ؟ (ضعیف است یا قوی) با مثال
 4. دستکاری نسبت ها توسط حقوقی با ارائه مثال های متعدد
 5. چرا حقوقی ها بعد از سقوط سهم باز فروشنده هستند؟
 6. کدام نوع خرید حقوقی باعث افزایش قیمت سهم می شود؟ با مثال های واقعی و متعدد
 7. آموزش با مثال و ساده تحلیل حرفه ای با استفاده از نوع خرید و فروش حقیقی ها
 8. در چه مواقعی فروش حقوقی منجر به کاهش قیمت سهم نمی شود؟
 9. با کدام نوع خرید حقوقی ما هم باید بخریم ؟ با مثال واقعی
 10. با کدام نوع فروش حقوقی ما هم باید بفروشیم؟ با مثال واقعی
 11. بررسی چند سهم که بدترین و بهترین حقوقی ها را دارند

 

این فایل بر اساس تجربیات سه حقوقی مطرح بازار نوشته شده است !
 • تعداد صفحات : 60 صفحه همراه با عکس، نمودار، جدول و …
 • قیمت : 15,500 تومان

 

 • پشتیبانی در صورت هر گونه مشکل در تلگرام : @wiki55

بعد از مطالعه این فایل می توانید کلیه رفتارهای حقوقی را متوجه شوید. با دانستن این نکات تا حد زیادی از ضررهای شما در بورس کاسته خواهد شد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *