زمان مناسب برای سرمایه گذاری در بازار بورس

در حقیقت باید گفت که چیزی به عنوان زمان مناسب برای سرمایه گذاری در بازار بورس نداریم و تنها باید چشم و گوشی باز در رصد بازار داشته باشید. شما باید زمان خرید و زمان فروش سهم های مختلف را با تحلیل های خود تشخیص دهید. شاید در برهه های زمانی کوتاهی، خرید کردن یا فروختن سهم ها به صلاح نباشد، اما این چیزی نیست که تحت یک فرمول کلی بتوان از پیش عنوان ساخت.

زمان مناسب برای سرمایه گذاری، زمانی است که شما دانش و تبحر کافی نسبت به بازار بورس داشته باشید! کسب تجربه در بورس و مطالعه و آموزش دائمی، کلید موفقیت در این بازار است. اگر می خواهید سرمایه شما در بازار بورس، سودآور شود؛

باید مطالعات کافی نسبت به صنایع مختلف و وضعیت بازار داشته باشید. یک استراتژی معاملاتی اصولی برای خود ترتیب داده و حد سود و زیان تعریف کنید. زمان ورود و خروج روی سهم های مختلف را کشف کرده و بیش از حد ترسو یا زیاد از حد جسور نباشید.

اما بازار بورس در ایران نوسانات زیادی دارد. نوسان منفی قیمت یکی از بهترین موقعیت ها و کم ریسک ترین های آنها برای ورود به بازار بورس است. بطور مثال سهم فولاد قیمت 100 تومان را دارد و تا 160 تومان قیمت آن افزایش می یابد. سپس بخاطر اصلاح بازار یا هر دلیل دیگری قیمت آن به 130 تا 140 تومان می رسد. این قیمت بهترین زمان برای ورود به این سهم است.

 

 

چطور می توان از طریق بازار بورس به ثروت بزرگ دست یافت؟

برای ثروتمند شدن از طریق بازار بورس، باید هزینه های غیرضروری خود را حذف کنید. از خریدهای نابه جا خودداری کرده و هر ماه هر مبلغی که می توانید (نه تمام درآمد خود) را در بورس سرمایه گذاری کنید. از آن جایی که این پول و سرمایه ها محدود است، در خریدهای خود، دقت عمل بالایی به خرج داده و یک روز از وضعیت سهامی که در اختیار دارید، غافل نشوید.

به این ترتیب اعداد کوچک سرمایه و درآمد شما (حتی اعدادی زیر 1 میلیون تومان) رفته رفته تبدیل به سهم های ارزشمند شده و با مدیریت صحیح و هوشمند، بزرگ و بزرگتر خواهند شد. از این طریق می توانید درآمد ماهیانه محدود خود را در طول یک سال به مبلغ چندین برابری تبدیل سازید.

 

تجربیات یک بورسی

حقوقی ها چگونه شما را فریب می دهند؟ (دریافت سیگنال از خرید و فروش حقوقی)

این نوع فروش حقوقی مهم نیست!

بعضا ما مشاهده می نماییم سهمی بر فرض مثال ۳۰% افت داشته و نفس های آخر خود را سپری میکند. در همین حین یک حقوقی، فروش های آبشاری خود را شروع می نماید. حال بایستی سوال کرد که آیا این فروش، نشانه بدی است؟

جواب خیر می باشد. بطور مثال فروش حقوقی می تواند دستوری باشد و مثلا در انتهای مال برای تامین حقوق پرسنل درحال فروش است.

 

این نوع خرید حقوقی بسیار خطرناک است!

در بخش خرید نیز همه خریدهای حقوقی نشانه خوبی به شمار نمی رود. بطور مثال بعضی از اوقات کد های خاص حقیقی که در سود هستند، با هماهنگی تعدادی زیادی از سهم خود را به کد حقوقی می فروشند. بعد از این فروش قیمت سهم بشدت کاهش می یابد. در واقع این نوع خرید حقوقی نوعی فرصت خروج محسوب می شود.

 

فریب حقوقی ها را نخورید!

با ارائه مثال های بالا متوجه شدیم که لزوما هر خرید حقوقی نشانه خوب و هر فروش حقوقی نشانه بدی نیست. با دانستن نکاتی که در فایل زیر گفته ایم(همراه با مثال های واقعی و متعددی)، دیگر هرگز فریب حقوقی ها را نخورده و ضرر نخواهید کرد. نکاتی که در جایی گفته نمی شود.

 

در این فایل چه تجربیاتی نوشته شده ؟

 1. توضیحات کلی در مورد حقوقی های بورس
 2. حقوقی سهم شما خوب است یا بد؟ نحوه تشخیص با مثال
 3. حقوقی سهم شما چقدر قدرت دارد ؟ (ضعیف است یا قوی) با مثال
 4. دستکاری نسبت ها توسط حقوقی با ارائه مثال های متعدد
 5. چرا حقوقی ها بعد از سقوط سهم باز فروشنده هستند؟
 6. کدام نوع خرید حقوقی باعث افزایش قیمت سهم می شود؟ با مثال های واقعی و متعدد
 7. آموزش با مثال و ساده تحلیل حرفه ای با استفاده از نوع خرید و فروش حقیقی ها
 8. در چه مواقعی فروش حقوقی منجر به کاهش قیمت سهم نمی شود؟
 9. با کدام نوع خرید حقوقی ما هم باید بخریم ؟ با مثال واقعی
 10. با کدام نوع فروش حقوقی ما هم باید بفروشیم؟ با مثال واقعی
 11. بررسی چند سهم که بدترین و بهترین حقوقی ها را دارند

 

این فایل بر اساس تجربیات سه حقوقی مطرح بازار نوشته شده است !
 • تعداد صفحات : 60 صفحه همراه با عکس، نمودار، جدول و …
 • قیمت : 15,500 تومان

 

 • پشتیبانی در صورت هر گونه مشکل در تلگرام : @wiki55

بعد از مطالعه این فایل می توانید کلیه رفتارهای حقوقی را متوجه شوید. با دانستن این نکات تا حد زیادی از ضررهای شما در بورس کاسته خواهد شد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *