آیا گرفتن وام و فروش خانه و دارایی برای ورود به بورس کار درستی است؟ + ویدیو

ذر مطلبی که قبلا در مورد میزان و نوع سرمایه ورود به بورس در خدمت شما بودیم، توضیحات کاملی در این مورد ارائه دادیم. در این مطلب یکی دیگر از سوالات مرتبط را پاسخ خواهیم داد. آیا گرفتن وام و فروش خانه و دارایی برای ورود به بورس کار درستی است؟

 

آیا گرفتن وام و فروش خانه و دارایی برای ورود به بورس کار درستی است؟

باید بگوییم که نه! هرگز تمام تخم مرغ های خود را در یک سبد نگذارید. حتی هیچ وقت برای سرمایه گذاری در بورس، به سراغ وام گرفتن نروید. شما وام با یک سود بازپرداخت از بانک گرفته و باید ماهیانه مبلغی را به همراه بهره آن پرداخت نمایید.

نوع سرمایه برای ورود به بورس

حال این مبلغ را به عنوان سرمایه در بازار بورس تزریق کرده و از آن جایی که باید بازپرداختی به بانک داشته باشید، پیوسته در هراس و استرس درآمد ناشی از آن مبلغ در بازار سرمایه هستید.

پس به هیچ وجه توصیه به ورود با پولی که مالکیت کامل آن برای شما است را نمی کنیم. بهتر است همیشه در بازارهای مختلف مثلا همزمان مسکن، طلا، ارز و بورس سرمایه گذاری کنید تا اگر یکی از بازارها دچار مشکل شد سایر بازارها بتواند آن را جبران کند.

 

 

به این شکل قدرت تصمیم گیری درست را به احتمال زیاد از دست داده و شتاب زده تصمیم های اشتباه می گیرید. اگر محاسبات شما اشتباه از آب درآمده و به جای سودآوری در بورس، معاملات شما زیان ده گردد، علاوه بر از دست دادن سرمایه و کوچک شدن آن، همچنان به بانک نیز مقروض خواهید ماند.

 

 

همین فرمول در خصوص فروش خانه یا ماشین و غیره نیز صدق می کند. حتی حرفه ای ترین فعالین بازار بورس، تمامی سرمایه و دارایی خود را در این بازار قرار نمی دهند. اگر چه یادگیری و مطالعه بازار سرمایه، می تواند به درآمدهای بزرگ منجر شود، اما همواره ریسک با این بازار همراه است و شما نباید بر دارایی های این چنینی خود ریسک کنید.

 

ویدئوی آموزش چقدر در بورس سرمایه گذاری کنیم؟

 

 

 

نوع پول برای ورود به بورس  – به زبان ساده

بهتر است با دارابی مازاد خود وارد بورس شوید. بطور مثال 50 میلیون تومان در بانک دارید و برنامه خاصی برای آن ندارید و می دانید که احتمالا تا یک سال آینده نیز به آن نیاز فوری نخواهید داشت. این سرمایه مازاد بهترین گزینه برای ورود به بورس و سرمایه گذاری در آن است.

 

 

تجربیات یک بورسی

حقوقی ها چگونه شما را فریب می دهند؟ (دریافت سیگنال از خرید و فروش حقوقی)

این نوع فروش حقوقی مهم نیست!

بعضا ما مشاهده می نماییم سهمی بر فرض مثال ۳۰% افت داشته و نفس های آخر خود را سپری میکند. در همین حین یک حقوقی، فروش های آبشاری خود را شروع می نماید. حال بایستی سوال کرد که آیا این فروش، نشانه بدی است؟

جواب خیر می باشد. بطور مثال فروش حقوقی می تواند دستوری باشد و مثلا در انتهای مال برای تامین حقوق پرسنل درحال فروش است.

 

این نوع خرید حقوقی بسیار خطرناک است!

در بخش خرید نیز همه خریدهای حقوقی نشانه خوبی به شمار نمی رود. بطور مثال بعضی از اوقات کد های خاص حقیقی که در سود هستند، با هماهنگی تعدادی زیادی از سهم خود را به کد حقوقی می فروشند. بعد از این فروش قیمت سهم بشدت کاهش می یابد. در واقع این نوع خرید حقوقی نوعی فرصت خروج محسوب می شود.

 

فریب حقوقی ها را نخورید!

با ارائه مثال های بالا متوجه شدیم که لزوما هر خرید حقوقی نشانه خوب و هر فروش حقوقی نشانه بدی نیست. با دانستن نکاتی که در فایل زیر گفته ایم(همراه با مثال های واقعی و متعددی)، دیگر هرگز فریب حقوقی ها را نخورده و ضرر نخواهید کرد. نکاتی که در جایی گفته نمی شود.

 

در این فایل چه تجربیاتی نوشته شده ؟

 1. توضیحات کلی در مورد حقوقی های بورس
 2. حقوقی سهم شما خوب است یا بد؟ نحوه تشخیص با مثال
 3. حقوقی سهم شما چقدر قدرت دارد ؟ (ضعیف است یا قوی) با مثال
 4. دستکاری نسبت ها توسط حقوقی با ارائه مثال های متعدد
 5. چرا حقوقی ها بعد از سقوط سهم باز فروشنده هستند؟
 6. کدام نوع خرید حقوقی باعث افزایش قیمت سهم می شود؟ با مثال های واقعی و متعدد
 7. آموزش با مثال و ساده تحلیل حرفه ای با استفاده از نوع خرید و فروش حقیقی ها
 8. در چه مواقعی فروش حقوقی منجر به کاهش قیمت سهم نمی شود؟
 9. با کدام نوع خرید حقوقی ما هم باید بخریم ؟ با مثال واقعی
 10. با کدام نوع فروش حقوقی ما هم باید بفروشیم؟ با مثال واقعی
 11. بررسی چند سهم که بدترین و بهترین حقوقی ها را دارند

 

این فایل بر اساس تجربیات سه حقوقی مطرح بازار نوشته شده است !
 • تعداد صفحات : 60 صفحه همراه با عکس، نمودار، جدول و …
 • قیمت : 15,500 تومان

 

 • پشتیبانی در صورت هر گونه مشکل در تلگرام : @wiki55

بعد از مطالعه این فایل می توانید کلیه رفتارهای حقوقی را متوجه شوید. با دانستن این نکات تا حد زیادی از ضررهای شما در بورس کاسته خواهد شد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *