آیا درآمد ماهیانه از بورس میسر است؟

اگر شما فاقد درآمد ماهیانه هستید یا به هر شکلی به درآمد ماهیانه نیاز دارید، هرگز نباید این درآمد به سودآوری بورس گره خورده باشد. قرار نیست هیچ درآمد ماهیانه از بورس یا به هر شکلی خروجی مالی ماهیانه از بازار بورس تعریف شود که بتوانید روی آن حساب باز کنید. به علاوه چنین تکیه ای بر بازار سرمایه، باعث می شود تا معاملات پرریسک انجام داده و رفتارهای معاملاتی هیجانی داشته باشید. به این شکل سرمایه تان به شدت تحت خطر قرار گرفته و احتمالا هر ماه ضعیف و ضعیف تر خواهد شد. از این گذشته هرگز برای تامین سرمایه اولیه ورود به بازار بورس، به سراغ دریافت وام یا قرض و بدهی نروید. در این صورت خود را مقروض ساخته و برای بازگرداندن آن پول، تحت فشار قرار می گیرید. این تحت فشار مقروض بودن، باعث می شود تا معاملاتی نادرست انجام داده و برای برداشت سود، تعجیل داشته باشید. تعجیل و اضطراب در کنار یکدیگر، از شما یک معامله گر ضعیف ساخته و زمینه های شکست پی در پی در بازار معاملاتی بورس را فراهم می سازد.

کاهش ریسک سرمایه گذاری

اما برای آن که ریسک زیادی در سرمایه گذاری خود در بازار بورس به کار نگیرید، با سرمایه کوچک شروع کنید تا به قولی تمام تخم مرغ های شما در یک سبد قرار نگرفته باشند.

همان طور که احتمالا بارها خوانده و شنیده اید، برای ورود به بازار بورس، به سرمایه بزرگی نیاز نیست. شما می توانید با حداقل سرمایه 500 هزار تومان نیز به این بازار ورود کنید. از این روی نیازی نیست که روی عدد بزرگی ریسک کرده و معاملات آغازین خود را با استرس از دست رفتن و کوچک شدن تمام سرمایه خود، شکل دهید. کافی است که پول کوچکی از حجم موجودی خود را وارد بازار بورس کرده و نخستین معاملات را با آن انجام دهید. به این شکل می توانید در آرامش به مطالعه بازار پرداخته و انتخاب هایی درست داشته باشید.

پیشنهاد مطالعه:

شباهت قمار و بورس | آیا سرمایه گذاری در بورس شبیه به قمار است؟

تجربیات یک بورسی

حقوقی ها چگونه شما را فریب می دهند؟ (دریافت سیگنال از خرید و فروش حقوقی)

این نوع فروش حقوقی مهم نیست!

بعضا ما مشاهده می نماییم سهمی بر فرض مثال ۳۰% افت داشته و نفس های آخر خود را سپری میکند. در همین حین یک حقوقی، فروش های آبشاری خود را شروع می نماید. حال بایستی سوال کرد که آیا این فروش، نشانه بدی است؟

جواب خیر می باشد. بطور مثال فروش حقوقی می تواند دستوری باشد و مثلا در انتهای مال برای تامین حقوق پرسنل درحال فروش است.

 

این نوع خرید حقوقی بسیار خطرناک است!

در بخش خرید نیز همه خریدهای حقوقی نشانه خوبی به شمار نمی رود. بطور مثال بعضی از اوقات کد های خاص حقیقی که در سود هستند، با هماهنگی تعدادی زیادی از سهم خود را به کد حقوقی می فروشند. بعد از این فروش قیمت سهم بشدت کاهش می یابد. در واقع این نوع خرید حقوقی نوعی فرصت خروج محسوب می شود.

 

فریب حقوقی ها را نخورید!

با ارائه مثال های بالا متوجه شدیم که لزوما هر خرید حقوقی نشانه خوب و هر فروش حقوقی نشانه بدی نیست. با دانستن نکاتی که در فایل زیر گفته ایم(همراه با مثال های واقعی و متعددی)، دیگر هرگز فریب حقوقی ها را نخورده و ضرر نخواهید کرد. نکاتی که در جایی گفته نمی شود.

 

در این فایل چه تجربیاتی نوشته شده ؟

 1. توضیحات کلی در مورد حقوقی های بورس
 2. حقوقی سهم شما خوب است یا بد؟ نحوه تشخیص با مثال
 3. حقوقی سهم شما چقدر قدرت دارد ؟ (ضعیف است یا قوی) با مثال
 4. دستکاری نسبت ها توسط حقوقی با ارائه مثال های متعدد
 5. چرا حقوقی ها بعد از سقوط سهم باز فروشنده هستند؟
 6. کدام نوع خرید حقوقی باعث افزایش قیمت سهم می شود؟ با مثال های واقعی و متعدد
 7. آموزش با مثال و ساده تحلیل حرفه ای با استفاده از نوع خرید و فروش حقیقی ها
 8. در چه مواقعی فروش حقوقی منجر به کاهش قیمت سهم نمی شود؟
 9. با کدام نوع خرید حقوقی ما هم باید بخریم ؟ با مثال واقعی
 10. با کدام نوع فروش حقوقی ما هم باید بفروشیم؟ با مثال واقعی
 11. بررسی چند سهم که بدترین و بهترین حقوقی ها را دارند

 

این فایل بر اساس تجربیات سه حقوقی مطرح بازار نوشته شده است !
 • تعداد صفحات : 60 صفحه همراه با عکس، نمودار، جدول و …
 • قیمت : 15,500 تومان

 

 • پشتیبانی در صورت هر گونه مشکل در تلگرام : @wiki55

بعد از مطالعه این فایل می توانید کلیه رفتارهای حقوقی را متوجه شوید. با دانستن این نکات تا حد زیادی از ضررهای شما در بورس کاسته خواهد شد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *