بورس مجازی چیست و چگونه در آن فعالیت کنیم؟ + ویدیو

تالار مجازی یا بورس مجازی این فرصت را در اختیار بورسی های تازه کار قرار می دهد تا در یک فضای کاملا مشابه بازار بورس، به معامله بپردازند، بی آن که سرمایه واقعی آن ها در جریان باشد.

 

بورس مجازی در ایران

از این مسیر شما می توانید تمام تجربیات خود و مراحل آموزش عملی را در بازار بورس مجازی دنبال کرده و سپس به عنوان یک سهامدار کارآزموده وارد دنیای واقعی بازار سرمایه شوید.

بورس مجازی

 

 

 

به زبان ساده

قبل اینکه بصورت واقعی معامله کنید، چند وقت مثل 2 تا 3 هفته بدون استرس و اینکه پول واقعی خود استفاده کرده باشید در بورس مجازی فعالیت کنید.

 

همان طور که دریافتید برای موفقیت در بازار بورس، به تبحر و تجربه کافی در این زمینه نیاز دارید. اما چطور باید به تجربه در بورس دست یافت؟ بدیهی ست که تنها دنبال کردن الگوهای تئوری، کفایت نخواهد کرد. باید به راستی به این دریا وارد شده و خیس شوید! شما یک راه دارید که با سرمایه واقعی خود و یا حداقل بخشی از آن به بازار بورس وارد شده و طی چندین معامله، تجربیات شیرین یا تلخی را برای خود رقم بزنید و یا این که از بازار مجازی بورس به عنوان یک گزینه جایگزین کم هزینه، بهره ببرید.

 

 

برای عضویت در سامانه مجازی ایران، لازم است که به سایت www.irvex.ir وارد شده و مراحل ثبت نام را تکمیل کنید. سپس شما به یک پنل بورسی دست خواهید یافت که می توانید از طریق آن، معاملات را دنبال نمایید. در این سامانه یک سری مسابقات پیش فرز نیز برگزار می شود که طی آن ها سهامداران با یکدیگر به رقابت پرداخته و الگوهای خرید و فروش سهم را مرور می کنند. در این مسابقات به میزان تسلط خود بر بازار پی برده و فرصت تکمیل اطلاعات خویش را خواهید داشت. برای دسترسی به این سایت نیاز به دریافت کد بورسی نیست.

 

 

بهتر است قبل اینکه بصورت واقعی بازار بورس شوید، میزان تسلط و ریسک پذیری خود را با استفاده از سرمایه گذاری مجازی تست کنید. استفاده از این امکان در دنیا هم سابقه دارد و بسیاری از افراد در سایر کشورها قبل از اینکه بخواهند وارد بورس شوند، ابتدا از این طریق توانایی های خود را بررسی می کنند.

تجربیات یک بورسی

حقوقی ها چگونه شما را فریب می دهند؟ (دریافت سیگنال از خرید و فروش حقوقی)

این نوع فروش حقوقی مهم نیست!

بعضا ما مشاهده می نماییم سهمی بر فرض مثال ۳۰% افت داشته و نفس های آخر خود را سپری میکند. در همین حین یک حقوقی، فروش های آبشاری خود را شروع می نماید. حال بایستی سوال کرد که آیا این فروش، نشانه بدی است؟

جواب خیر می باشد. بطور مثال فروش حقوقی می تواند دستوری باشد و مثلا در انتهای مال برای تامین حقوق پرسنل درحال فروش است.

 

این نوع خرید حقوقی بسیار خطرناک است!

در بخش خرید نیز همه خریدهای حقوقی نشانه خوبی به شمار نمی رود. بطور مثال بعضی از اوقات کد های خاص حقیقی که در سود هستند، با هماهنگی تعدادی زیادی از سهم خود را به کد حقوقی می فروشند. بعد از این فروش قیمت سهم بشدت کاهش می یابد. در واقع این نوع خرید حقوقی نوعی فرصت خروج محسوب می شود.

 

فریب حقوقی ها را نخورید!

با ارائه مثال های بالا متوجه شدیم که لزوما هر خرید حقوقی نشانه خوب و هر فروش حقوقی نشانه بدی نیست. با دانستن نکاتی که در فایل زیر گفته ایم(همراه با مثال های واقعی و متعددی)، دیگر هرگز فریب حقوقی ها را نخورده و ضرر نخواهید کرد. نکاتی که در جایی گفته نمی شود.

 

در این فایل چه تجربیاتی نوشته شده ؟

 1. توضیحات کلی در مورد حقوقی های بورس
 2. حقوقی سهم شما خوب است یا بد؟ نحوه تشخیص با مثال
 3. حقوقی سهم شما چقدر قدرت دارد ؟ (ضعیف است یا قوی) با مثال
 4. دستکاری نسبت ها توسط حقوقی با ارائه مثال های متعدد
 5. چرا حقوقی ها بعد از سقوط سهم باز فروشنده هستند؟
 6. کدام نوع خرید حقوقی باعث افزایش قیمت سهم می شود؟ با مثال های واقعی و متعدد
 7. آموزش با مثال و ساده تحلیل حرفه ای با استفاده از نوع خرید و فروش حقیقی ها
 8. در چه مواقعی فروش حقوقی منجر به کاهش قیمت سهم نمی شود؟
 9. با کدام نوع خرید حقوقی ما هم باید بخریم ؟ با مثال واقعی
 10. با کدام نوع فروش حقوقی ما هم باید بفروشیم؟ با مثال واقعی
 11. بررسی چند سهم که بدترین و بهترین حقوقی ها را دارند

 

این فایل بر اساس تجربیات سه حقوقی مطرح بازار نوشته شده است !
 • تعداد صفحات : 60 صفحه همراه با عکس، نمودار، جدول و …
 • قیمت : 15,500 تومان

 

 • پشتیبانی در صورت هر گونه مشکل در تلگرام : @wiki55

بعد از مطالعه این فایل می توانید کلیه رفتارهای حقوقی را متوجه شوید. با دانستن این نکات تا حد زیادی از ضررهای شما در بورس کاسته خواهد شد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *